Koronawirus

Powiatowy Urząd Pracy: zarejestruj się przez internet: zarejestruj się przez internet

W związku z ogłoszonym przez Ministra Zdrowia stanem epidemii, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa, ogranicza się pracę Powiatowego Urzędu Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego. Jednocześnie, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przypomina o obowiązku 14-dniowej kwarantanny dla osób powracających z zagranicy.

 

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, aż do odwołania, Urząd będzie zamknięty dla klientów – wstrzymanie obsługi bezpośredniej. 

Kontakt z PUP, będzie możliwy wyłącznie za pośrednictwem: telefonu 18 440 08 08, faksu 18 440-08-08 wew. 300, poczty elektronicznej ko@pup.powiat-ns.pl, elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP, oraz poczty tradycyjnej.
 
Prosimy o skorzystanie z możliwości załatwienia sprawy drogą elektroniczną za pomocą formularzy udostępnionych na stronie www.praca.gov.pl

 

Możliwe będzie złożenie dokumentów kierowanych do Urzędu do udostępnionego w tym celu pojemnika, zlokalizowanego przy wejściu do budynku.

 


Osoby umówione na podpisanie umowy dotyczącej otrzymania środków na podjęcie działalności gospodarczej proszeni są o kontakt telefoniczny z numerami 18 414 94 45, lub 18 414 94 36.

Jednocześnie informujemy że wszystkie zaplanowane wcześniej wizyty w urzędzie zostaną przesunięte na późniejszy termin. W tym celu, będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie.

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o wyrozumiałość.

 

Szczegóły: https://www.praca.gov.pl/eurzad/index.eup#/panelOgolny oraz https://nowysacz.praca.gov.pl/

wstecz
redaktor: Maria Olszowska
data publikacji: 2020-03-23
data ostatniej modyfikacji: 2020-03-23 | 11:53